Úvod   Výrobky pro zahradu

Skleníky

Typ skleníku - VARIANT:

Konstrukce je tvořena tvarovanými pozinkovanými profily o síle 1 mm, navzájem spojenými galvanicky pozinkovanými spojkami. Spojení je provedeno šrouby. Konstrukce má spodní samonosný rám, který je vhodné pevně přichytit k předem připravenému - nejlépe betonovému - základu. Na Vaše přání může být konstrukce opatřena práškovou vypalovací barvou. 

K zasklení skleníku používáme sklo Helios o tloušťce 4 mm. Toto sklo je odolné proti UV záření a jeho výhoda spočívá v tom, že se nemusí zastiňovat a odolá i běžným kroupám. Sklo je ke konstrukci uchyceno pomocí příchytek opatřených gumou. Na Vaše přání je možné sklo Helios nahradit komůrkovým polykarbonátem tloušťky 6 mm. 

Vstup do skleníku je řešen dvoukřídlými dveřmi šířky 105 cm, které umožňují pohodlné vjíždění zahradními kolečky. Na Vaše přání je možné dveře opatřit zámkem, případně umístit po obou stranách čelní části skleníku.

Větrání je zajištěno otevíracími okny ve střešní části. Při standardní dodávce jsou okna otevírána manuálně. Je však možné dokoupit automatické parafínové otevírače.

Typ skleníku - HOBBY:

Jedná se o nový typ skleníku, u kterého je minimalizováno množství spojovacích prvků, což napomáhá jednodušší montáži při zachování všech potřebných statických parametrů. 

Konstrukce skleníku je vyrobena ze žárově zinkovaného profilovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Zasklení je provedeno skleníkovým sklem Helios o síle 4 mm. Jako novinku nabízíme možnost zasklení tohoto skleníku komůrkovým polykarbonátem Makrolon o síle 4 mm. Maximální kvalitu a spolehlivost posuvných dveří o šíři 63 cm zajišťují bezúdržbová ložiska. Hřebenová výška 205 cm zaručuje bezproblémový pohyb obsluhy uvnitř skleníku. Ve střeše je osazeno jedno větrací okno na ruční otvírání, které lze stejně jako u typu Variant nahradit automatickým otevíračem. Pod střešní skla lze dokoupit gumové těsnění.

Doplňky ke skleníkům:

  • Automatický otevírač oken pracuje na bázi roztažnosti kapaliny. Reaguje samočinně na změnu teploty a automaticky otevírá / zavírá větrací okno. Cena automatického otevírače je 720 Kč.
  • Okap je vhodný pro zachytávání dešťové vody vhodné pro zalévání. Lze jej osadit po celé délce střechy skleníku. Cena okapu činí 140 Kč za 1 metr.
  • Druhé dveře jsou vhodné pro lepší větrání. Díky tomu se stává skleník průchozím. Cena druhých dveří je 820 Kč.
  • Gumové těsnění - standardně je těsnící guma dodávána pouze pod skla a do čelních částí skleníku. V případě zájmu je možné doplnit gumové těsnění pod všechna skla. Cena 1 metru gumového těsnění činí 250 Kč

Dodací podmínky:

Termíny dodání fólivníku a skleníků jsou do 3 týdnů od data obdržení objednávky. FÓLIOVNÍK Vám bude dopraven smluvním dopravcem až na místo určení (na základě předběžného telefonického kontaktu).

Možné způsoby platby: V hotovosti při přebrání zásilky.

Fotografie:

Skleník - C (1) Skleník D4,5 Skleník J3 - 1 Skleník J3 - 2 Skleník K3 - 1 Skleník K3 - 2 Skleník L4,5 m Skleník L7 m H7 2 Skleník HOBBY 1 Skleník M5 Hobby H5

Ing. Igor Vala

Ing. Igor Vala
Vedoucí střediska výroby

nebo

Využijte náš kontaktní formulář

Kontaktní formulář
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Vaše zpráva