Úvod   Agility výrobky   Tunely

Profi-tunel

Díky použitým materiálům, bylo u tohoto typu tunelu dosaženo vynikajících vlastností, při dodržení optimální váhy a tvarové stálosti, jak při závodní zátěži, tak při intenzivním tréningu.

U všech profi  tunelů je snížena vzdálenost mezi  pružinovými dráty z 250mm na 150mm a díky tomu je navýšen počet výztuh.

Tunel lze opět tvarovat do zatáček a jeho pružnost není nijak omezena. Jedná se o pevnou a velmi skladnou překážku ve tvaru rukávu, o průměru 60 cm, délce od 3 m do 6 m.

Profi tunel je vyroben z osvědčeného PVCv gramáži 620g/m2, díky kterému lze tunel používat i za nepříznivého počasí s teplotou do -20 °C. Váha jednoho profi tunelu v délce 3 m je 13,2 kg (1m = 4,4 kg).

Profi tunely jsou vyztuženy pružinovými ocelovými dráty, které jsou kryty po celé délce tak, aby nedošlo k možnosti poranění, a to jak při výcviku, tak při manipulaci. Tunely mají hladký vnitřní šev. Pevné tunely lze používat i za velmi nepříznivého počasí.

Tunely dodáváme dle přání zákazníka v různých barevných kombinacích tunelu a pruhů - bílá, žlutá, oranžová, červená, modrá a zelená. Pro pruhy je v nabídce navíc i černá barva.

V případě zájmu umíme vyrobit i jiné barevné kombinace tunelu (například v barvách státní vlajky). V tomto případě se prosím obraťte na níže uvedený kontakt pro cenovou kalkulaci.

Vladimír Jošt

Vladimír Jošt
Obchodní manažer

nebo

Využijte náš kontaktní formulář

Kontaktní formulář
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Vaše zpráva