Úvod   Agility výrobky   Zátěžové vaky na tunely

Fixační vak JENNY

Ve spolupráci se švédskou agility reprezentantkou a několikásobnou mistriní světa v agility Jenny Damm jsme vyvinuli nový fixační vak, který jsme nazvali JENNY. Vak je vyroben z velmi odolného PVC materiálu, který používáme k výrobě našich agility tunelů.

  • skládá se ze dvou dílů spojených suchými zipy vysoké kvality
  • na vnitřní straně vaku jsou dva pásky z měkke gumy
  • nikdy nedeformuje tunel
  • lze jej přizpůsobit průměru tunelu
  • každý díl tohoto vaku je na vnitřní straně opatřen 1 gumovým páskem proti podkluzování tunelu pod vakem.

 Díky kvalitním suchým zipům je možno JENNY vak „utáhnout“ dle Vaší potřeby k tunelu. Měkké pásky z gumy zabraňují podklouzávání tunelu pod vaky.

Každá kapsa JENNY sedlového vaku může být naplněna pískem o váze až 10 kg. Celkem tedy až 20 kg  zabezpečí nejen určenou pozici tunelu spolu s vaky, ale též zabrání podklouzávání tunelu pod vaky.

Kapsy na písek jsou opatřeny zipem a jsou umístěny na vnitřní straně vaku, stejně tak jako přenosné madlo z měkčeného materiálu.

Pro zabránění podkluzování tunelu pod vakem, je možné jej opatřit dalšími čtyřmi gumovými pásky na vnitřní straně vaku. V případě používání tunelů na umělém trávníku, lze tyto gumové pásky doplnit i na spodní části obou kapes v počtu tří kusů na každou kapsu. Tyto pásky zabraňují pohybu vaku i tunelu na tomto povrchu. Na přiložené fotografii je patrné, kde jsou gumové pásky umístěny.

Potisk vaků:

Nabízíme také možnost potisku našich vaků (např. logo klubu, závodu, sponzora). Vak je vždy potištěn z obou stran. Potisk odolá nepříznivému počasí. Maximální rozměry pro potisk loga na sedlový vak jsou: 400 x 250 mm.

DSC_0176 IMG_7978 JENNY_bag

Vladimír Jošt

Vladimír Jošt
Obchodní manažer

nebo

Využijte náš kontaktní formulář

Kontaktní formulář
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Vaše zpráva