Úvod   Výrobky pro zahradu

Foliovníky

Konstrukce je tvořena tvarovanými pozinkovanými profily navzájem spojenými pozinkovanými kovovými úhelníky. Spojení je za pomoci pozinkovaných šroubů a upínacích matic, speciálně tvarovaných do profilu konstrukce. Fóliovník doporučujeme postavit na předem připravené trámy, desky, případně libovolný základ. Kotvení se provádí pomocí otvorů ve spojovacích úhelnících. Montáž celé konstrukce dle přiloženého návodu zvládnou dvě osoby.

Fólie je z polyetylénové kašírované tkaniny, odolné proti UV záření. Je dodávána jako komplet, opatřený dveřmi a dvěma větracími okny. Životnost fólie je  až 7 let. Fólie je zajištěna proti větru pevným silonovým lankem, upevňěným ke konstrukci. Propalování fólie zabraňují plastové vložky, znemožňující přímý kontakt fólie s konstrukcí.

Vstup a větrání

  • vstup do fóliovníku je z čelní strany o šíři 0,8 - 1,2 m a výšce 1,7 m a je uzavírán speciálním zipem
  • větrání je zajištěno dvěma trojúhelníkovými okny, umístěnými nad dvěřmi na čelní straně a v horní části na zadní straně

Doplňky:

Závěsná polička je přizpůsobena k zavěšení na šikmou stěnu fóliovníku. Šířka poličky je 20 cm a délka 1 metr. 

Druhé dveře jsou vhodné pro lepší větrání. Díky tomu se stává fóliovník průchozím. Příplatek ze druhé dverě je 250Kč.

Dodací podmínky:

Termíny dodání fólivníku a skleníků jsou do 3 týdnů od data obdržení objednávky. FÓLIOVNÍK Vám bude dopraven smluvním dopravcem až na místo určení (na základě předběžného telefonického kontaktu).

Možné způsoby platby: V hotovosti při přebrání zásilky.

Ing. Igor Vala

Ing. Igor Vala
Vedoucí střediska výroby

nebo

Využijte náš kontaktní formulář

Kontaktní formulář
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Vaše zpráva