Úvod > Dětské tunely

Dětské tunely

Vážení zájemci o hračky, které umožní vašim dětem zábavu doprovázenou aktivním pohybem. Takovou hračkou totiž náš tunel je. Děti určitě ocení, mít při svých hrách pomůcku, která jim umožní plánovat dobrodružné výlety do neznáma, závodit nebo třeba přeměnit tunel v raketu a letět na Měsíc. To vše děti ve své fantasii dokáží a tunel jim bude vhodným a bezpečným prostředkem.

Naše společnost vyvinula hrací tunel pro děti předškolního věku. K výrobě zdravotně nezávadných tunelů pro děti nás inspirovalo několik učitelek mateřských škol. Průhledná fólie umožňuje dětem uvnitř tunelu oční kontakt s okolím a dohlížející osoby mají přehled nad bezpečným pohybem dětí v tunelu.

Více informací získáte na naší produktové stránce ZDE .

Naše tunely pro děti mají průměr 75cm a vyrábíme je v délkách 3m, 4m, 5m a 6m. Použitý barevný i průhledný materiál je zdravotně nezávadný a byl testován v ČR akreditovanou zkušební laboratoří a oba materiály obdržely atest. Proti otáčení se tunel zajišťuje jistícími vaky po obou stranách tunelu.

Tunely jsou vyztuženy železnými skružemi a dvěma pevnými lany na obou koncích tunelu. Oba druhy výztuže jsou z důvodů bezpečnostních a estetických umístěny do vytvořených tunýlků po celé délce tunelu.

V roce 2011 vyrábíme tunely žluté a červené a v roce 2012 rozšíříme barevnou škálu o modrou a zelenou barvu.

Na listopadovou akci firmy Swobi, s.r.o., "Strašidelná cesta", konané na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, jsme zapůjčili jeden 3m žlutý tunel pro děti. Akci navštívilo přes 60 školek a tunel si vyzkoušelo 1902 dětí . Fotky z této akce naleznete v sekci "Fotoalbum" pod názvem "Tunel na zámku Karlova Koruna". Nebojte se, nikdo zámek nevytuneloval.

HCV group a.s.
Chodská 1203, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm